MENU

OMÜSEM ile Öğrenci Konseyi Eğitim Konularında Fikir Paylaşımında Bulundu
24 Ocak 2023, Salı - 13:16
Güncelleme: 24 Ocak 2023, Salı - 14:49
A+ A-

Ondokuz Mayıs Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi (OMÜSEM), 2023 yılı eğitim-öğretim faaliyetleri kapsamında Üniversitenin Öğrenci Konseyinde yer alan yönetici pozisyondaki öğrencilerle bir araya geldi.

OMÜSEM Toplantı Salonunda gerçekleştirilen toplantıya; OMÜSEM Müdür Yardımcısı Doç. Dr. Afşin Ahmet Kaya, Eğitim Koordinatörleri Öğr. Gör. Güncem Kurt, Öğr. Gör. Mustafa Selim Altınşık, Öğrenci Konseyi Başkanı Özkan Yıldız ile Konseyin yönetim kurulu üyeleri katıldı.

Üniversitenin iç paydaşlık ilişkilerinin güçlendirilmesi amacıyla OMÜSEM'in ev sahipliği yaptığı toplantıda, Üniversite öğrencilerinin eğitim ihtiyaçları ile ilgili eğitim faaliyetleri planlandı. Ayrıca öğrencilerin mezuniyet sonrası iş hayatlarında onlara katkı sağlayacak ve tam donanımlı olarak mezun olmasını sağlayacak eğitimler üzerinde fikir alışverişinde bulunuldu.

Öğrencilerin eğitim ihtiyaçlarının belirlenmesinde süreklilik sağlamak için OMÜSEM ve Öğrenci Konseyi arasındaki toplantılara, çalışma takvimi oluşturularak devam edilecek.

X
Secure Login

This login is SSL protected