MENU

Havza Meslek Yüksekokulunda Mezuniyet Sevinci
24 Haziran 2022, Cuma - 21:49
Güncelleme: 25 Haziran 2022, Cumartesi - 17:18
Dinlemek için tıklayınızDİNLE
Paylaş
A+ A-

Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Havza Meslek Yüksekokulunda (MYO) 2021-2022 akademik yılının ardından mezuniyet töreni gerçekleştirildi.

Havza MYO'nun bahçesinde düzenlenen törene; Samsun Milletvekili Kemal Zeybek, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Recep Sancak, Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, Havza MYO Müdürü Dr. Öğretim Üyesi Ercan Tural, akademisyenler, öğrenciler ile aileleri katıldı.

OMÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Recep Sancak, açılış töreninde yaptığı konuşmada, öğrencilerin hayatın farklı bir döneminin sonuna gelirken yeni bir başlangıcın eşiğinde bulunduklarını belirterek, edindikleri bilgi ve becerileri en güzel şekilde sergilemeleri temennisinde bulundu.

Havza MYO Müdürü Dr. Öğretim Üyesi Ercan Tural da öğrencilerden, sadece kendileri ve aileleri için değil, ülkeleri ve insanlık için de başarılı olmaları gerektiğini unutmamaları gerektiğini söyledi.

Günün anlam ve önemine ilişkin Havza MYO öğrencilerini temsilen Rukiye Karakavak bir konuşma gerçekleştirdi. Konuşmaların ardından yüksekokulu ve bölümlerini dereceyle tamamlayan öğrencilere belgeleri Samsun Milletvekili Zeybek, Havza Belediye Başkanı Özdemir ile Rektör Yardımcısı Sancak ve Havza MYO Müdürü Tural tarafından verildi.

Daha sonra Büro Yönetimi, İşletme Yönetimi, Turizm ve Otel İşletmeciliği, Fizyoterapi, Emlak ve Emlak Yönetimi, İş Sağlığı ve Güvenliği programlarından mezun olan 420 öğrenci, keplerini havaya fırlatarak mezuniyet sevinci yaşadı.

X
Secure Login

This login is SSL protected