MENU

Rektör Ünal, Uluslararası Aile ve Değerler Sempozyumuna Katıldı
07 Ekim 2021, Perşembe - 12:15
Dinlemek için tıklayınızDİNLE
A+ A-
Paylaş

Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Rektörü Prof. Dr. Yavuz Ünal, uzaktan konferans yöntemiyle Kırgızistan Türkiye Manas Üniversitesi’nin 25. Yıl Kutlamaları çerçevesinde düzenlenen Uluslararası Aile ve Değerler Sempozyumuna katılarak bir konuşma gerçekleştirdi.

Sempozyumda onursal başkan olarak Kırgızistan Türkiye Manas Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı Prof. Dr. Fahrettin Altun, Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, Kırgızistan Türkiye Manas Üniversitesi Rektör Vekili Prof. Dr. Asılbek Kulmırzayev, Ondokuz Mayıs Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yavuz Ünal, Atatürk Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ömer Çomaklı, Kazakistan Yabancı Diller ve Mesleki Kariyer Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sabri Hizmetli iler Ensar Vakfı Başkanı Dr. Şener Ağaç yer aldı.

Uluslararası Aile ve Değerler konulu sempozyumda, aile kurumu, günümüz Türk Müslüman toplumlarındaki aile yapısı, aile konusunda yaşanan sorunlar ve bu sorunların çözümüne yönelik konular ele alındı.

Sempozyumda; Geçmişten Günümüze Değişen Aile ve Değerleri, Günümüz Modern Toplumunda Aile, Değerler ve Sorunlar ve Ailenin Korunmasına Yönelik Çalışmalar başlıklı oturumlar düzenlendi.

Son Güncelleme: 07 Ekim 2021, Perşembe - 12:15
X
Secure Login

This login is SSL protected