MENU

Samsunspor Kulübü Üyelerinden Rektör Ünal’a Ziyaret
15 Mart 2023, Çarşamba - 16:56
Güncelleme: 16 Mart 2023, Perşembe - 11:36
Dinlemek için tıklayınızDİNLE
Paylaş
A+ A-

Samsunspor Kulübü Derneği Yönetim Kurulu Üyesi ve Samsunspor Basketbol Kulübü Başkan Vekili Arzu Uslu, Samsunspor Kulübü Derneği Yönetim Kurulu Üyesi İlknur Damla Beytekin ile Samsunspor Basketbol Kulübü Genel Menajeri Emre Ekim, Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Rektörü Prof. Dr. Yavuz Ünal’ı makamında ziyaret etti.

Rektörlük makamında gerçekleşen görüşmede; iki kurum arasında spor alanında yapılacak faaliyetler ve iş birlikleri ele alındı.

Ziyarette Samsunspor Kulübü’nün şehrin tanıtılması açısından önemli bir marka değeri olduğunu belirten Rektör Ünal, kulübün birçok spor branşında önemli başarıları olduğunu ifade etti. Kulübün gelecekteki başarılarını daha üst seviye çıkarmak için Üniversite olarak sporcuların eğitimlerine katkı sağlayacak çalışmalar yaptıklarını söyledi. Ayrıca bölgede sporun gelişmesi adına çaba gösterdiklerini kaydeden Rektör Ünal, her zaman işbirliğine hazır olduklarını dile getirdi.

Misafirperverlikleri ve değerli paylaşımları için Rektör Ünal’a şükranlarını sunan konuklar ise memnuniyetini ifade ederek OMÜ ailesine selam ve sevgilerini iletti.

Ziyaret, hediye takdimi ve hatıra fotoğrafı çekiminin ardından sona erdi.

X
Secure Login

This login is SSL protected