MENU

OMÜ Heyeti, Endonezya'da Padjadjaran Üniversitesini Ziyaret Etti
04 Haziran 2022, Cumartesi - 16:06
Güncelleme: 04 Haziran 2022, Cumartesi - 22:47
Dinlemek için tıklayınızDİNLE
Paylaş
A+ A-

Ondokuz Mayıs Üniversitesinin (OMÜ) uluslararasılaşma faaliyetleri çerçevesinde Endonezya’da bulunan Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Cengiz Batuk ve Uluslararası İlişkiler Birim Başkanı Prof. Dr. M. Said Kurşunoğlu,  Bandung kentinde bulunan Padjadjaran Üniversitesinin eğitim faaliyetleriyle ön plana çıkan Ekonomi ve İş Fakültesine ziyaret gerçekleştirdiler.

Ziyarette heyetler, iki üniversitenin eğitim faaliyetleri tanıtarak öğretim üyesi, öğrenci değişimi ve diğer işbirliği imkanlarını değerlendirdi. Görüşmeye; Ekonomi ve İş Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Nuny Nur Afiah, Business and Management Center Direktörü Yudi Ahmad Faisal, S.E. Araştırma, İnovasyon ve Partnerlik Menajeri Dr. Arie Piratama, İslam Ekonomisi Programı Başkanı Cupian, SE, MT ile Uluslararası İlişkiler Direktörü Dr. Muhammad Fahmi katıldı.

Endonezya’nın en iyi 10 üniversitesinden biri

Batı Java'da yer alan Padjadjaran Üniversitesi, QS Üniversite sıralamasına göre; Endonezya'daki en iyi 10 üniversiteden biridir. Ekonomi Fakültesinin yanı sıra Üniversitenin hukuk, diş hekimliği, sosyal ve siyasal bilimler, iletişim bilimleri, tıp, balıkçılık ve deniz bilimleri, matematik ve doğa bilimleri, kültürel bilimler, tarım, endüstriyel teknoloji, psikoloji, eczacılık, hayvancılık ve jeoloji mühendisliği fakülteleri bulunmaktadır.

X
Secure Login

This login is SSL protected