MENU

Rektör Ünal’dan Teknofest Karadeniz Koordinasyon Alanına Ziyaret
27 Ağustos 2022, Cumartesi - 20:27
Güncelleme: 27 Ağustos 2022, Cumartesi - 20:38
Dinlemek için tıklayınızDİNLE
Paylaş
A+ A-

Türkiye'nin bilim ve mühendislik alanlarında yetişmiş insan kaynağını artırmayı hedefleyen, dünyanın en büyük havacılık, uzay ve teknoloji festivali Teknofest'e sayılı günler kala, kentin ev sahipliğinde gerçekleşecek Teknofest Karadeniz'in 30 Ağustos-4 Eylül tarihlerinde Samsun Çarşamba Havalimanında yüz binlerce ziyaretçi ve yarışmacıyı konuk edecek.

Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Rektörü Prof. Dr. Yavuz Ünal da Teknofest Karadeniz Koordinasyon Alanına ziyaret gerçekleştirerek çalışmaları yerinde takip eden T3 Vakfı Müdürü ve Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Kökçam ve T3 Vakfı Yönetim Kurulu Üyesi Elvan Kuzucu Hıdır ile görüştü.

Ziyarette Rektör Ünal’a Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Cengiz Batuk, Prof. Dr. Selim Eren, Prof. Dr. Sevim Alışır, Prof. Dr. Mahmut Başoğlu ile Teknopark Genel Müdürü Ekrem Altan da eşlik etti.

Rektör Ünal ve beraberindekiler, bu yıl OMÜ’nün de paydaşı olduğu Teknofest alanında incelemelerde bulunularak hazırlıklara dair yapılan toplantı ile festival için son görüşmeler tamamlandı.

X
Secure Login

This login is SSL protected