MENU

Rektör Ünal, Karadeniz 7. Kitap Fuarı’nı Ziyaret Etti
07 Ekim 2022, Cuma - 18:00
Güncelleme: 07 Ekim 2022, Cuma - 19:51
Dinlemek için tıklayınızDİNLE
Paylaş
A+ A-

Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Rektörü Prof. Dr. Yavuz Ünal, Karadeniz 7. Kitap Fuarı’nı ziyaret ederek stantları gezdi, kitapseverlerle sohbet etti.

OMÜ standı yoğun ilgi gördü

1-9 Ekim 2022 tarihleri arasında TÜYAP Samsun Fuar ve Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilen fuarda, OMÜ adına Kütüphane ve Dökümantasyon Daire Başkanlığınca açılan standa da yoğun ilgi gösterildi. Her yaştan kitapseverin ziyaret ettiği OMÜ standında akademisyenler tarafından hazırlanan  kurumsal kitaplar ve dergiler, yine akademisyenlerin yazdıkları kişisel kitaplar ile üniversiteyi tanıtan materyaller sergilendi.

OMÜ standını ziyaret eden Rektör Ünal, Kütüphane ve Dökümantasyon Daire Başkanı Ethem Olukcuoğlu, idari personel ve kütüphanecilere çalışmalarında başarılar diledi.

Düzenlendiği ilk yıldan bugüne bölgenin kültürel yaşamına önemli katkılar sağlayan ve 300'e yakın yayınevinin katılımıyla gerçekleşen Karadeniz 7. Kitap Fuarı panel, söyleşi, atölye çalışmaları ve çocuk etkinliklerinden oluşan bir dizi kültür etkinliğine ev sahipliği yapıyor ve düzenlenen etkinlikler ve imza günleri ile yüzlerce yazar okurlarıyla buluşma fırsatı yakalıyor.

X
Secure Login

This login is SSL protected