MENU

FISU Genel Sekreteri Kotchofa: ‘Ev Sahipliğiniz ve Misafirperverliğinizden Çok Memnun Kaldık’
29 Eylül 2022, Perşembe - 17:10
Güncelleme: 04 Ekim 2022, Salı - 13:21
Dinlemek için tıklayınızDİNLE
Paylaş
A+ A-

Uluslararası Üniversite Sporları Federasyonu (FISU) Genel Sekreteri ve aynı zamanda Benin Cumhuriyeti Doğal Kaynaklar Başkanlık Danışmanı olan Anicet Gabriel Kotchofa ve beraberindekiler, Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Rektörü Prof. Dr. Yavuz Ünal’a teşekkür ziyaretinde bulundu.

Rektörlük makamında gerçekleşen görüşmede; Rektör Ünal’a Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Cengiz Batuk ile Uluslararası İlişkiler Birimi Başkanı Prof. Dr. Mustafa Said Kurşunoğlu eşlik etti.

Genel Sekreter Gabriel Kotchofa, Ondokuz Mayıs Üniversitesi ev sahipliğinde, Samsun’da, 21 Eylül'de başlayıp halen devam eden Dünya Üniversiteler Dövüş Sporları Kupasında OMÜ’nün göstermiş olduğu ev sahipliği için Rektör Ünal’a teşekkür etti. Yarışmalar hakkında da bilgi veren Kotchofa, etkinliğin Samsun ve OMÜ için güzel sonuçlar ortaya çıkaracağını belirtti.

Rektör Ünal ise Türkiye’de ilk defa Ondokuz Mayıs Üniversitesi ev sahipliğinde gerçekleşen etkinliğin çok başarılı bir şekilde ilerlediğini belirterek, süreçte emekleri olan ulusal ve uluslararası görevlilere özverili çalışmaları için başarılar diledi.

Ziyaret hediye takdimi ve hatıra fotoğrafı çekilmesiyle sona erdi.

Görüşme sonrasında Genel Sekreter Gabriel Kotchofa ve beraberindekiler, Tıp Fakültesi, Ziraat Fakültesi ve üniversitenin çeşitli birimlerini ziyaret ederek temaslarda bulundular.

X
Secure Login

This login is SSL protected