MENU

KKTC Cumhurbaşkanı Ersin Tatar OMÜ Öğrencileriyle

06 Mayıs 2021, Perşembe - 09:13

Paylaş

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) öğrencileriyle çevrim içi (on-line) söyleşide bir araya gelecek. OMÜ Gençlik Topluluğunun organize ettiği etkinlik Cuma günü 15.00'te Zoom uygulaması üzerinden yayımlanacak.

"Bugün Günlerden Kıbrıs: Egemen Eşitlik Temelinde İki Devletli Çözüm Vizyonu" başlığıyla düzenlenen söyleşide Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, konuyla ilgili son gelişmeler hakkında bilgi vererek öğrencilerin sorularını da yanıtlayacak. Öğrenciler söyleşiye; omugenclikkulub@gmail.com e-mail adresine kayıt yaparak ve buradan kendilerine gelen şifreyi girerek katılabilecek. 

Rektör Prof. Dr. Yavuz Ünal, ev sahipliği adına söyleşinin açılış konuşmasını gerçekleştirecek. Söyleşinin moderatörlüğünü OMÜ Gençlik Topluluğu Başkanı Ertan Atasayar yapacak. 

Yıllardır popüler etkinlikler ve tanınmış konukları OMÜ öğrencileri ile buluşturan Gençlik Topluluğunun akademik danışmanlığını Doç. Dr. Tamer Aslan, başkanlığını ise Ertan Atasayar yapıyor. Topluluk geçen yıl da TBMM Başkanı Mustafa Şentop ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy'u OMÜ öğrencileriyle bir araya getirmişti. 

Son Güncelleme: 09 Mayıs 2021, Pazar - 14:57

Etiket(ler): 
X
E-Posta Giriş Türünüzü Seçiniz