MENU

Samsun’un Yeni Valisi Orhan Tavlı’dan İade-i Ziyaret
07 Eylül 2023, Perşembe - 14:24
Güncelleme: 07 Eylül 2023, Perşembe - 14:24
Dinlemek için tıklayınızDİNLE
Paylaş
A+ A-

17 Ağustos 2023 tarihi itibarıyla Samsun Valiliği görevine başlayan Orhan Tavlı, Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Rektörü Prof. Dr. Yavuz Ünal’a iade-i ziyarette bulundu.

Cumhurbaşkanlığı Valiler Kararnamesi ile Muğla Valiliğinden Samsun Valiliğine atanan Orhan Tavlı, göreve başlamasının ardından kendisini ziyaret eden Rektör Ünal’la bir araya geldi.

Rektörlük makamındaki ziyarette Rektör Ünal, konuk Samsun Valisi Orhan Tavlı’ya OMÜ’nün genel durumu, işleyişi, mevcut çalışmaları ve geleceğe dönük projeleri ile merkez Kurupelit Kampüsü ve diğer kampüslerin fiziki ve altyapı gelişimleri hakkında bilgiler verdi.

Yeni akademik yılın kente önemli bir canlılık ve hareketlilik sağlayacağını belirten Rektör Ünal, yeni dönemde de kurumlar arası iletişim, koordinasyon ve iş birliğinin pekiştirilmesi adına var güçleriyle çalışacaklarına vurgu yaparak Vali Tavlı’ya yeni görevinde başarılar diledi.

Gösterilen konukseverlik ve nezaketten dolayı Rektör Ünal’a teşekkür eden Samsun Valisi Orhan Tavlı da OMÜ ailesine selamlarını ileterek yeni akademik yılın hayırlı uğurlu olmasını temenni etti.

X
Secure Login

This login is SSL protected