MENU

Rektör Ünal samsunhaber.com'u Ziyaret Etti
10 Temmuz 2021, Cumartesi - 17:00
A+ A-
Dinlemek için tıklayınızDinle
Paylaş

Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Rektörü Prof. Dr. Yavuz Ünal, samsunhaber.com'u ziyaret ederek çalışanlara yeni yayın döneminde başarı dileklerinde bulundu.

Samsunhaber.com'un merkez ofisindeki ziyarette Rektör Prof. Dr. Yavuz Ünal'ı, Ganel Yayın Yönetmeni Mehmet Yazıcı ve Genel Koordinatör Ünal Yavuz karşıladı. Sitenin teknik imkânlarını inceleyen Rektör Ünal, çalışanlarla da tanıştı. 

Ziyarette gazeteci Mehmet Yazıcı ve Ünal Yavuz ile sohbet eden Prof. Dr. Ünal, 1983 yılından bu yana OMÜ'nün bir ferdi olarak kurumun sorunlarını, özlemlerini ve beklentilerini çok iyi bildiğini belirterek  "Üniversitemizi 4 yılda Türkiye'nin ilk 10 üniversitesi arasına sokmayı hedefliyoruz. Bunu başaracak gücümüz ve birlikteliğimiz var. Yeterki başarıya inanalım." dedi.

OMÜ'nün Samsun için çok büyük bir potansiyel olduğunu dile getiren Ünal "Nasıl Samsunspor, Samsun için bir markaysa Üniversitemiz de Samsun'un en büyük markalarından biri konumunda. Ekip çalışmasına inanan bir insanım. Çok büyük projeler hazırladık. Bunlar üzerinde çalışıyoruz. Yakın bir zamanda ortaya koyduğumuz hedefleri ve projelerimizi Samsun halkı ile paylaşacağız." diye konuştu.

Samsun'un büyük bir sinerji oluşturduğunda çözemeyeceği ve başaramayacağı hiçbir hususun olmayacağını vurgulayan Ünal "Şehir olarak bu dönem herkesle çok iyi bir diyalog hâlindeyiz. Benim gördüğüm en güzel şeylerden biri, şehri yönetenler ile her konuda konuşabiliyor ve anlaşabiliyor olmamız. Herkesin ortak hedefi, Samsun'u 'Nasıl bir üst lige çıkarabiliriz?' düşüncesidir. Bunu da ortak akıl ile çözeceğiz. Ben bu dönem Samsun'un çok daha iyi yerlerde olacağı inancını bütün kalbimle taşıyorum. Üniversite olarak kendi üzerimize düşen bedeli ödemeye hazırız" diyerek sözlerini tamamladı.

ZİYARET İLE İLGİLİ SAMSUNHABER.COM HABERİNİ OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

 

 

 

Son Güncelleme: 11 Temmuz 2021, Pazar - 16:05
X
Secure Login

This login is SSL protected