MENU

Rektör Ünal, Samsun TSO Yeni Hizmet Binasının Açılışına Katıldı
19 Mayıs 2022, Perşembe - 15:51
Güncelleme: 19 Mayıs 2022, Perşembe - 17:52
Dinlemek için tıklayınızDİNLE
Paylaş
A+ A-

Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Rektörü Prof. Dr. Yavuz Ünal, üyeleri ve sayısal verileriyle Bölgenin ve Türkiye’nin önemli yere sahip Samsun Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) ile Samsun Ticaret Borsası’nın ortak hizmet binasının açılışına katıldı.

Ortak hizmet binasının açılışına; Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri, Samsun TSO Yönetim Kurulu Başkanı Salih Zeki Murzioğlu olmak üzere Samsun Valisi Doç. Dr. Zülkif Dağlı, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, AK Parti Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, CHP Samsun Milletvekilleri Kemal Zeybek, Neslihan Hancıoğlu, İYİ Parti Samsun Milletvekili Bedri Yaşar, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, iş adamları, şehrin yöneticileri, protokol üyeleri ve çok sayıda davetli katıldı.

Açılışta üyelerle bir süre sohbet eden Rektör Ünal, yeni hizmet binasının bölge ilçelerini de kapsayarak daha iyi hizmet vermesini sağlayacak büyük yapıya kavuştuğunu söyledi. Açılışta Üniversite ve Odalar arasında iş birliği zemininin güçlendirilmesi yönündeki çalışmaları odağa aldığını katılımcılarla paylaşan Prof. Dr. Ünal, iş birliklerinin gelişeceğini ifade etti.

Rektör Ünal daha sonra Bafra TSO yeni hizmet binasının açılışına da katılarak Bafra TSO Yönetim Kuruluna hayırlı olsun dedi.

X
Secure Login

This login is SSL protected