MENU

Rektör Ünal, LÖSEV’den Gelen Konuklarını Misafir Etti
08 Kasım 2023, Çarşamba - 14:57
Güncelleme: 08 Kasım 2023, Çarşamba - 14:57
Dinlemek için tıklayınızDİNLE
Paylaş
A+ A-

Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Rektörü Prof. Dr. Yavuz Ünal, Lösemili Çocuklar Vakfından (LÖSEV) gelen konuklarını makamında ağırladı.

Rektörlük binasında gerçekleşen ziyarete; LÖSEV İl Yöneticisi Ferhan Taşkınsu, Halkla ilişkiler Sorumluları Özlem Vural, Nurşah Uzun, Sosyal Hizmet Uzmanı Merve Akman ve tedavi süreçleri tamamlanmış Rümeysa Gencay ile Tarık Ertuğrul Öztürk de katıldı.

Görüşmede Rektör Ünal, lösemili çocukların tedavisinde ve farkındalık oluşturulmasında Üniversitenin, gelecek süreçte de bütün imkânlarıyla hareket edeceğini vurgulayarak LÖSEV Samsun Şubesi ile LÖSEV’e destek veren herkese teşekkür etti.

Rektör Ünal, OMÜ olarak LÖSEV’in düzenleyeceği, bireysel ve toplumsal farkındalığa hizmet edecek proje ve çalışmaların içinde olmaya devam edeceklerini ifade etti.

LÖSEV’in, uzun yıllardır lösemi ve diğer kanser türleriyle mücadele eden hastalar ve aileleri için umut kaynağı olduğuna dikkat çeken LÖSEV yetkilileri ise OMÜ’nün bu süreçteki rolü ve desteği için Rektör Ünal’a teşekkürlerini iletti.

Ziyaret hatıra fotoğrafı çekilmesiyle sona erdi.

X
Secure Login

This login is SSL protected