MENU

International Congress on Domestic Animal Breeding, Genetics and Husbandry-2022

Samsun

03 Ekim 2022, Pazartesi - 08:00 - 05 Ekim 2022, Çarşamba - 16:00
A+ A-
25 August 2022

ICABGEH-22, hem fiziksel hem de çevrim içi katılımlı uluslararası bir etkinliktir. ICABGEH-22, Ondokuz Mayıs Üniversitesi, Bydgoszcz Bilim ve Teknoloji Üniversitesi ve Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi ortaklığında gerçekleştirilecek olup, tüm dünyada çiftlik hayvanları ıslahı, besleme, biyoteknoloji, su ürünleri ve veteriner bilimleri üzerine çalışan akademisyenleri, araştırmacıları ve uzmanları Samsun’da buluşturmak, ilgili araştırma sonuçlarını sunmak ve son gelişmeler hakkında bilgi alış verişi sağlamak amacıyla planlanmıştır.

Kongre, TÜBİTAK’ın 2224-B Yurt İçi Bilimsel Etkinliklere Katılımı Destekleme Programı kapsamına girmekte ve bu kapsamda Lisans, Yüksek Lisans ve Doktora öğrencileri ile Akademik personellere TÜBİTAK tarafından 2000 TL üst sınırında yol, konaklama ve etkinlik katılım ücreti için destek sağlanmaktadır.

Kongre dili İngilizce olup, özet gönderim ve kayıt işlemi 15 Eylül 2022 tarihinde sona erecektir. Kongrede, poster veya sözlü bildirilerin özet veya tam metinleri, bildiri kitabında basılacak ve yazarların talebi doğrultusunda tam metin bildiriler TR Dizin kapsamında taranan Black Sea Journal of Agriculture veya Black Sea Journal of Engineering and Science dergilerinde yayınlanacaktır.

Kongre konuları ve önemli tarihler aşağıda yer almakta olup Kurtuluş Savaşı'nın başlangıcı ve Milli Mücadele'nin ilk adımının atıldığı, Karadeniz bölgesinin en büyük kenti ve doğal tarihi ve kültürel zenginlikleri ile Karadeniz’in incisi Samsun’da görüşmek üzere…,

Dosya Yükle: 
Etkinlik Takvimi'ne gözat
Diğer Etkinlikler
X
Secure Login

This login is SSL protected