MENU

XI. Uluslararası Hititoloji Kongresi

Hitit Üniversitesi

16 Kasım 2021, Salı - 15:45 - 26 Kasım 2021, Cuma - 17:00
A+ A-
16 Kasım 2021

Sayın Meslektaşım

Tüm dünyayı etkileyen Covid-19 salgını nedeniyle ertelenen XI. Uluslararası Hititoloji Kongresi 13-19 Aralık 2021 tarihlerinde çevrimiçi olarak gerçekleştirilecektir. Sunumlarının başlıklarını ve özetlerini göndererek katkıda bulunan kongre üyelerine teşekkür ederiz. Özetlerini henüz göndermemiş olan diğer katılımcıların da özetlerini bir an önce göndermelerini rica ederiz.

Pandemi nedeniyle yaşanan sorunlar çerçevesinde ulaşamadığımız olası katılımcılar, ekteki formu doldurarak bildiri başlık ve özetlerini 26 Kasım 2021 tarihine kadar gönderdikleri takdirde bildirileri kabul edilecektir. Kongre programı hazırlandıktan sonra katılımcılara iletilecektir ve ardından http://hititoloji.hitit.edu.tr internet sitesinde yayınlanacaktır.

Kongre çevrimiçi gerçekleştirilecek ve Hitit Üniversitesi'nin Kurumsal Youtube kanalından (https://www.youtube.com/user/hitituniv) canlı olarak yayınlanacaktır. Katılımcılar bildirilerini canlı yayın üzerinden yapmak isterlerse sirkülerin ekinde gönderilen formda yer alan canlı yayın kısmındaki ‘Evet’ kutucuğunu, istemezlerse ‘Hayır’ kutucuğunu işaretleyip imzaladıktan sonra hititkongresi2020@gmail.com ya da hititkongresi2020@hitit.edu.tr adresine göndermeleri gerekmektedir.

Youtube üzerinden canlı yayında sunulması istenmeyen bildiriler, ‘Zoom’ uygulaması üzerinden en fazla 100 kişinin katılabileceği açık erişime kapalı sanal odalarda yapılacaktır.

Kongre ile ilgili her türlü sorunuz için hititkongresi2020@gmail.com ya da hititkongresi2020@hitit.edu.tr adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kongre ile ilgili duyurular http://hititoloji.hitit.edu.tr internet sitemizden de yapılacaktır.

Sağlık ve esenlikler dileriz.

Prof. Dr. Aygül SÜEL
Kongre Başkanı

AddThis Sharing Buttons
X
Secure Login

This login is SSL protected