MENU

Samsun MYO’da Mezuniyet Töreni Coşkuyla Kutlandı
05 Temmuz 2024, Cuma - 09:05
Güncelleme: 09 Temmuz 2024, Salı - 16:01
A+ A-

Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Samsun Meslek Yüksekokulu (MYO) 2023-2024 akademik yılında başarı gösteren 600 öğrenci coşkuyla mezun oldu.

Mustafa Dağıstanlı Kapalı Spor Salonunda gerçekleşen mezuniyet törenine; MYO Müdürü Doç. Dr. Hasan Akay, öğretim elemanları, mezun öğrenciler ve aileleri katıldı.

“Sevgili evlatlarınızı yaşam mücadelesine uğurlamanın zamanı geldi”

Törende konuşan MYO Müdürü Doç. Dr. Hasan Akay, “Dünyaya geldikleri günden itibaren üzerine titrediğiniz, büyük emeklerle yetiştirdiğiniz sevgili evlatlarınızı yaşam mücadelesine uğurlamanın zamanı geldi. Bugüne kadar çocuklarınız için her türlü fedakârlığı karşılıksız olarak yaptınız. Bugün o fedakârlığın karşılığı olarak evlatlarınızın hak ettikleri diplomalarıyla işlerinde başarıyla yükseldiklerini görecek ve onlarla gurur duyacaksınız. Son olarak anne ve babanızın size gösterdikleri fedakârlığı bu millet ve vatan için siz göstereceksiniz.” ifadelerini kullandı.

Törende konuşan MYO birincisi ve Çocuk Gelişimi Programı öğrencisi Gülsüm Gündüz ise, kendi ve mezun olan öğrenciler adına hocalarına ve ailelerine katkılarından dolayı teşekkür etti.

Dereceyle mezun olan öğrencilere hediye ve başarı belgeleri verilmesinin ardından mezuniyet töreni, öğrencilerin keplerini havaya atmasıyla son buldu.

X
Secure Login

This login is SSL protected