MENU

Rektör Yavuz Ünal, EMITT Fuarını Ziyaret Etti
07 Şubat 2024, Çarşamba - 16:17
Güncelleme: 07 Şubat 2024, Çarşamba - 16:17
Dinlemek için tıklayınızDİNLE
Paylaş
A+ A-

İstanbul'un ev sahipliğinde bu yıl 27. kez düzenlenen Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı (EMITT), 6 Şubat'ta TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi'nde kapılarını ziyaretçilere açtı. Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Rektörü Prof. Dr. Yavuz Ünal, Fuarı ziyaret etti.

EMITT Fuarına, Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Rektörü Prof. Dr. Yavuz Ünal, Samsun Vali Yardımcısı Fatih Çıdıroğlu, İktisadi İşletme ve Sağlık Turizmi Koordinatörü Öğr. Gör. Selman Aslan, Turizm Fakültesi Dekan Vekili Prof. Dr. Yetkin Bulut, SAMKON Başkanı Hasan Kaya Aşçı ve ASKON Samsun Şube Başkanı Ahmet Alp Doğru katılım sağladı.

Rektör Prof. Dr. Yavuz Ünal’ın ziyaretçisi olduğu fuar; Kültür ve Turizm Bakanlığı, Ticaret Bakanlığı, İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve Türk Hava Yolları'nın kurumsal sponsorluğunda ve iş ortaklığında gerçekleşti. Türkiye Otelciler Federasyonu (TÜROFED) ve Türkiye Turizm Yatırımcıları Derneği (TTYD) iş birliğiyle düzenlenen fuar, 95 ülkeden 595'ten fazla katılımcıyı ağırladı.

Fuarda, sektördeki son gelişmelerin yanı sıra "Seyahat Trendleri", "Sağlık Turizmi", "Sorumlu Turizm" ve "Seyahat Teknolojileri" gibi konular ele alındı. Katılımcılar, seyahat endüstrisinin geleceğine dair bilgi edinme ve iş bağlantıları kurma fırsatı buldular.

X
Secure Login

This login is SSL protected