MENU

OMÜ Zootekni Bölümü Mezunu Akif Coşkun’dan Tecrübe Paylaşımı
01 Mart 2021, Pazartesi - 13:37
A+ A-
Dinlemek için tıklayınızDinle
Paylaş

Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Ziraat Fakültesi Zootekni Bölümü 1994 yılı mezunlarından Ziraat Mühendisi Akif Coşkun çevrim içi (on-line) ortamda genç ziraat mühendisi adaylarıyla buluştu.

Şu an Türkiye Yem Sanayicileri Birliği Yönetim Kurulu Üyesi ve aynı zamanda Güven Yem Genel Müdürü Zooteknist Akif Coşkun, düzenlenen etkinlikte sektöre dair mesleki bilgi, birikim ve tecrübelerini toplantıya katılan öğrencilerle paylaşarak, merak edilen konular hakkındaki hususlara açıklık getirip sektörle ilgili soruları cevaplandırdı.

OMÜ mensubu olmaktan gurur duyduğunu vurgulayan Zooteknist Coşkun, mezunu olduğu üniversiteyi layıkıyla temsil etmeye çalıştığını dile getirerek buluşmada emeği geçenlere şükranlarını sundu. Konuşmasında lisans dönemindeki hatıralarından da bahseden Coşkun, kariyer ve gelişim hedeflerinde öğrencilere yol ve yön gösterecek unsurlara ilişkin de açıklamalarda bulundu.

OMÜ mezunlarının Üniversite olan bağlarının canlı kalmasını sağlamak adına bu buluşmaların çok değerli olduğunu kaydeden Akif Coşkun, mezunların başarısının, OMÜ’nün başarısı ve bilinirliğine büyük katkılar sunacağına dikkat çekerek öğrencilere, çalışkan ve üretken olmaları yönündeki tavsiyelerini iletti.

On-line buluşmaya; OMÜ dışındaki üniversitelerden mezun ve öğrenciler ile öğretim üyeleri de katılım sağlayarak hayvancılık ve yem sektörüne dair bilgi ve görüşlerini aktardılar.

Son Güncelleme: 02 Mart 2021, Salı - 09:56
X
E-Posta Giriş Türünüzü Seçiniz