MENU

OMÜ Rektörü Prof. Dr. Yavuz Ünal Samsunspor’u Ziyaret Etti
15 Mayıs 2023, Pazartesi - 23:00
Güncelleme: 18 Mayıs 2023, Perşembe - 09:53
Dinlemek için tıklayınızDİNLE
Paylaş
A+ A-

Ondokuz Mayıs Üniversitesi  Rektörü Prof. Dr. Yavuz Ünal, Spor Toto 1. Lig'den Süper Lig'e şampiyon olarak çıkan Samsunspor’a ziyaret bulundu.

Prof. Dr. Ünal, Nuri Asan Tesislerinde Yılport Samsunspor Başkan Vekili ve İcra Kurulu Üyesi Veysel Bilen, Samsunspor Genel Müdürü Soner Soykan ve Samsunspor İcra Kurulu Üyesi Suat Çakır ve Teknik Direktör Hüseyin Eroğlu'nu tebrik etti.

Ziyarette Ondokuz Mayıs Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Cengiz Batuk, OMÜ Kariyer Merkezi Müdürü Prof. Dr. Kemal Yıldızlı, OMÜ Spor Bilimleri Dekanı Prof. Dr. Murat Eliöz, OMÜ Terme Meslek Yüksekokulu (MYO) Müdürü Doç. Dr. Erol Terzi de hazır bulundu.

Rektör Ünal: Samsunspor şehrin tanıtılması açısından önemli bir marka

Ziyarette Prof. Dr. Ünal, Samsunspor'un kentin tanıtılması açısından önemli bir görev üstlendiğini ve bu kenttin markası olduğunu söyledi.

Ligde şampiyonluğun yanı sıra 20 maçlık yenilmezlik serisi yakalayan kırmızı-beyazlı ekibin başarısının kendilerini gururlandırdığına işaret eden Ünal, "Samsunspor ve Ondokuz Mayıs Üniversitesi, Samsun’un sahip olduğu en kıymetli iki değeri. Bu değerleri elbirliği ile büyütmeliyiz. OMÜ olarak yeteneğin ve kalitenin arttırılmasına katkı sunmak bizim görevimiz. Üniversitemiz hatırı sayılır üniversiteler arasında yer alıyor. OMÜ ailesi olarak yeteneği ve kaliteyi arttırmak bizlerin en önemli görevi. Şehre katkı sağlayacak her projede yer almak bizleri de onurlandırır." dedi.

Samsunspor Başkan Vekili ve İcra Kurulu Üyesi Veysel Bilen ise, Rektör Prof. Dr. Ünal ile beraberindeki nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.  

Ziyaret, hediye takdimi ve hatıra fotoğrafı çekiminin ardından sona erdi.

X
Secure Login

This login is SSL protected