MENU

Cumhuriyet Başsavcısı Kılıç’tan OMÜ’lü Akademisyenlere Teşekkür Belgesi
08 Temmuz 2022, Cuma - 12:21
Güncelleme: 08 Temmuz 2022, Cuma - 13:48
Dinlemek için tıklayınızDİNLE
Paylaş
A+ A-

Samsun Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Sabri Kılıç, Samsun Denetimli Serbestlik Müdürlüğü personeline kamuda nitelikli ve hızlı hizmet içerikli "Verimli Çalışma" eğitimleri veren Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) akademisyenlerine teşekkür belgesi takdim etti.

Eğitimlerin başarıyla tamamlanmasıyla birlikte eğitimlerde görev alan akademisyenlerden Sağlık Bilimleri Fakültesi Dr. Öğr. Üyesi Nurcan Coşkun Us, Dr. Öğr. Üyesi Bilge Abukan ve Arş. Gör. Fatma Canım; Eğitim Fakültesi öğretim üyesi ve OMÜ Kadın ve Toplum Uygulama ve Araştırma Merkezi (OKTAM) Müdürü Prof. Dr. Hatice Kumcağız’ın öncülüğünde Samsun Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Sabri Kılıç’ı makamında ziyaret etti.

Ziyarette Başsavcı Kılıç, verilen eğitimlerle ilgili memnuniyetini dile getirerek söz konusu eğitimlerin, Cumhuriyet Başsavcılığı bünyesinde faaliyet gösteren Denetimli Serbestlik Müdürlüğü personelinin bilgi ve iş motivasyonlarının artmasında ve kurumsal potansiyelin verimli kullanılmasında etkili ve yararlı olacağını belirterek her bir akademisyene teşekkür etti.

Ziyaretin sonunda ise Başsavcı Kılıç, akademisyenlere teşekkür belgelerini takdim etti.

Eğitimler interaktif olarak verildi

OMÜ OKTAM ile Sağlık Bilimleri Fakültesi Sosyal Hizmet Bölümü iş birliğinde Samsun Denetimli Serbestlik Müdürlüğü personeline yönelik gerçekleşen "Verimli Çalışma" eğitimlerinde; "Empati", "Stres Yönetimi", "Çocuk ve Ergenle İletişim", "Çatışma Yönetimi", "Zaman Yönetimi" ile "İş Yeri Zorbalığı ve Mobbing" konuları interaktif (etkileşimli) bir biçimde işlendi.

Eğitimlerde; OMÜ İletişim Fakültesinden Doç. Dr. Nurhayat Yoloğlu, Eğitim Fakültesinden Doç. Dr. Şener Şentürk, Sağlık Bilimleri Fakültesinden Doç. Dr. Yaşar Barut, Dr. Öğr. Üyesi Senem Gürkan, Dr. Öğr. Üyesi Bilge Abukan ile Dr. Öğr. Üyesi Nurcan Coşkun Us görev aldı.

X
Secure Login

This login is SSL protected