MENU

Bağımlılıkla Mücadele Uygulama ve Araştırma Merkezinin Planladığı Faaliyetler Vali Dağlı ile Paylaşıldı
25 Kasım 2021, Perşembe - 16:27
Güncelleme: 25 Kasım 2021, Perşembe - 16:27
Dinlemek için tıklayınızDİNLE
Paylaş
A+ A-

Samsun Valisi Doç. Dr. Zülkif Dağlı, Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Bağımlılıkla Mücadele Uygulama ve Araştırma Merkezinin ürettiği projeler ile yürütmekte olduğu faaliyetleri istişare etmek ve değerlendirmek üzere Merkez yetkilileri ile bir araya geldi.

Valilik ziyaretinde; Merkez Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Figen Çavuşoğlu, Müdür Yardımcısı Dr. Öğr. Üyesi Özge İşeri, Dr. Öğr. Üyesi Mustafa Ünal, Dr. Öğr. Üyesi Oya Sevcan Orak ve Arş. Gör. Alaattin Altın yer aldı.

Valilikteki görüşmede Merkez Müdürü Dr. Öğretim Üyesi Figen Çavuşoğlu, merkezin yapmayı planladığı faaliyetler hakkında bilgi verdi.

Vali Doç. Dr. Dağlı “Bağımlılıkla mücadele konusunda ilimizde büyük bir mesafe alacağımıza gönülden inanıyorum”

Bağımlılıkla mücadele konusunda OMÜ bünyesinde Samsun Valiliği girişimleriyle kurulan Bağımlılıkla Mücadele Uygulama ve Araştırma Merkezinin yürütmekte olduğu çalışmaları çok önemsediğini belirten Vali Dağlı da “Bağımlılık, çocuklarımızın ve gençlerimizin hem bugününü hem de geleceğini tehdit etmekte ve maddi ve manevi pek çok kayba sebep olmaktadır. Merkezin, bütün vatandaşlarımızı ilgilendiren böyle önemli bir konuda araştırma yaparak ortaya koyacağı projeleri, kamu kurum ve kuruluşlarımızla iş birliği içerisinde uygulayacağız. Vatandaşlarımızın da bu konuda vereceği destekle birlikte bağımlılıkla mücadele konusunda ilimizde büyük bir mesafe alacağımıza gönülden inanıyorum.” dedi.

X
Secure Login

This login is SSL protected