MENU

Bafra, OMÜ Turizm Fakültesi’ni tanıyor
13 Haziran 2022, Pazartesi - 13:55
Güncelleme: 13 Haziran 2022, Pazartesi - 13:55
Dinlemek için tıklayınızDİNLE
Paylaş
A+ A-

Ondokuz Mayıs Üniversitesi Turizm Fakültesi Lise Tanıtım Günleri kapsamında farklı tarihlerde Bafra Şehit Erkut Yılmaz Ticaret Meslek Lisesi, Fatma Çavuş Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ve Bafra Kızılırmak Anadolu Lisesinde Turizm Fakültesi Öğr. Üyeleri Arş. Gör. Yağmur Yiğit Türker, Arş. Gör. Gülsevdi Öztürk ve Arş. Gör. Gamze Kayan Ürgün tarafından tanıtım sunumları gerçekleştirildi.

Tanıtım etkinliklerine, Bafra Şehit Erkut Yılmaz Ticaret Meslek Lisesi Okul Müdürü Halil Uncu, Müdür Yardımcısı Havva ALKAN, Kızılırmak Anadolu Lisesi Müdür Yardımcısı Birol Kağıt, Fatma Çavuş Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdür Yardımcısı Cemile Çiçek, Yiyecek İçecek Hizmetleri Öğretmeni Şenay Gür, Rehber Öğretmenler Orhan Tanrıver, Necibe Yıldırım, Yiyecek İçecek Hizmetleri, Çocuk Gelişimi ve Eğitimi ve Bilişim Teknolojileri alanında eğitim gören öğrenciler katıldı.

“Fakülte imkanları tanıtıldı”

İnteraktif şekilde gerçekleşen etkinlikte Turizm Fakültesi yemekhane, kütüphane, konferans salonu ve derslikler gibi fiziki olanakları, fakülte bölümleri, bölümlere kayıtlı öğrenci sayıları ve bölümlere ilişkin yerleştirme puanları, Erasmus, Farabi ve Mevlana değişim programları, fakülte öğrencilerinin mezuniyetten sonra çalışabilecekleri işletme ve kurumlar ile fakültede gerçekleşen etkinlikler gibi konularda bilgi aktarımında bulunuldu.

Tanıtımlar kapsamında Bafra Şehit Erkut Yılmaz Ticaret Meslek Lisesi Okul Müdürü Halil Uncu, Müdür Yardımcısı Havva Alkan, Yiyecek içecek Hizmetleri öğretmeni Şenay Gür, Rehber Öğretmenler Özlem Düzgün, Derya Kol ve Yiyecek İçecek Hizmetleri öğrencileri Turizm Fakültesini ziyaret etti. Fakültenin yemekhane, kütüphane, konferans salonu ve dersliklerini gezen öğrenciler konferans salonunda Fakülte Dekanı Prof. Dr. Yetkin Bulut ve Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Seden Doğan ile kariyer planları hakkında sohbet etti. Öğrencilerin üniversiteye hazırlık motivasyonunu arttırmaya yönelik gerçekleşen etkinlikler fotoğraf çekimiyle son buldu.

X
Secure Login

This login is SSL protected