MENU

ERTELENDİ - 11. Klinik Nöroimmünoloji Sempozyumu

Koç Üniversitesi - Ondokuz Mayıs Üniversitesi

Antalya Cornelia Diamond Otel

02 Nisan 2020, Perşembe - 01:00 - 06 Nisan 2020, Pazartesi - 00:45
A+ A-
03 Mart 2020

Koç Üniversitesi ve Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) paydaşlığındaki 11. Klinik Nöroimmünoloji Sempozyumu; 2 - 5 Nisan 2020 tarihleri arasında Antalya'daki Cornelia Diamond Otel'de düzenlenecektir.

Değerli Meslektaşlarımız, Değerli Katılımcılar,

2 – 5 Nisan 2020 tarihleri arasında Antalya Cornelia Diomand Otel’de  düzenlenecek olan 11.Klinik Nöroimmünoloji Sempozyumu’na sizleri davet etmekten mutluluk duyuyoruz.

Bu yılki sempozyumda nöroimmünoloji alanındaki son gelişmelere, hem teorik hem de pratik sunumların yer aldığı oturumlarla yer verilecektir. Nöroimünoloji alanındaki gelişmeler, konularında uzman yerli ve yabancı konuşmacılar eşliğinde tartışılacaktır. Sempozyum sırasında; tanı ve tedavi yelpazesindeki gelişmelerin güncel yaklaşımlar ışığında değerlendirilmesi amaçlanmaktadır. Poster ve sözel bildiri oturumları ile nöroimmünoloji alanında yapılan araştırma ve projeler sunulabilecek, deneyimler paylaşılabilecektir. Bilimsel program yanı sıra, sosyal programlarla da yoğun bilimsel programa keyifli aralar eklenmesi planlanmaktadır.

Sempozyumun başarısı sizlerin aktif katılımı ile mümkün olabilecektir. 2020 ilkbaharında Antalya’da buluşmak ve başarılı, verimli bir sempozyum geçirmek dileğiyle...

Düzenleme Kurulu adına;

Prof. Dr. Ayşe Altıntaş (Koç Üniversitesi)

Prof. Dr. Murat Terzi (Ondokuz Mayıs Üniversitesi)

Sempozyumun ana sayfası ve daha fazlası için lütfen tıklayınız

AddThis Sharing Buttons
Diğer Etkinlikler
X
Secure Login

This login is SSL protected