MENU

Samsun Teknopark ve AR-GE Buluşmaları 2

Samsun Teknopark

On-Line (Çevrim İçi)

24 Aralık 2020, Perşembe - 00:00 - 25 Aralık 2020, Cuma - 23:45
A+ A-
18 Aralık 2020

Samsun Teknopark ve AR-GE Buluşmaları 2. Çevrim İçi Etkinliği

“Samsun Teknopark ve AR-GE Buluşmaları 2” etkinliği, bu yıl 24 - 25 Aralık tarihlerinde çevrim içi (on-line) olarak argebulusmalari.samsunteknopark.com adresinden gerçekleştirilecek. 

Geçen sene ilki Samsun Büyükşehir Belediyesi Çok Amaçlı Salon’da gerçekleştirilen Samsun Teknopark ve AR-GE Buluşmaları etkinliği, bu yıl pandemi sebebiyle on-line platforma taşındı. Etkinlikte Samsun Teknopark firmalarıyla iletişime geçmek ve girişimcilerle tanışmak için önemli kişilerin yer aldığı Dijitalleşen Dünyada Girişimcilik, Dijital Tarım, Yapay Zekâ Teknolojileri ve AR-GE Merkezleri panellerini takip edebilirsiniz.

Etkinliğe; Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Samsun Valiliği, Samsun Büyükşehir Belediyesi, Ondokuz Mayıs Üniversitesi, Samsun Üniversitesi, Samsun Ticaret ve Sanayi Odası, Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı, KOSGEB Samsun Temsilciliği, Türk Standartları Enstitüsü, İŞKUR Samsun Şubesi ve Ondokuz Mayıs Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi, paydaş olarak katılacak.

Kayıt yaptırarak etkinliğin anlık gelişmelerinden haberdar olabilirsiniz. 

Kayıt ve etkinlik takibi için lütfen burayı tıklayınız

Samsun Teknopark ve AR-GE Buluşmaları etkinliği; Teknopark firmalarının, teknoloji transfer ofisi buluşlarının, kuluçka girişimcilerinin ve ilimizde faaliyet gösteren AR-GE merkezlerinin tanıtılmasını amaçlayan bir organizasyondur.

AddThis Sharing Buttons
Diğer Etkinlikler
X
Secure Login

This login is SSL protected