MENU

Yemekhane Bakiye Yüklenmesi Hk

24 Aralık 2020, Perşembe - 12:54

Paylaş

Koronavirüsün (covid-19) bulaş riskinin önlenmesi için alınan tedbirler kapsamında, 25.12.2020 tarihi itibarıyla yemekhanelerde bulunan pos cihazlarından bakiye yüklemesi yapılmayacağı yazılı olarak Üniversitemiz birimlerine bildirilmiştir.

Yemekhanelerden yararlanacak personel ve öğrenciler bakiye yüklemelerini akillikart.omu.edu.tr (sks.omu.edu.tr, Hızlı Erişim, Karta Para Yükleme sekmesi) sanal pos hesabından  ve Öğrenci Sosyal Yaşam Merkezi ile 2.Kampüs Yemekhanesinde (İİBF üstü) bulunan KİOSK cihazlarından yapabilecektir. Sanal pos hesabından saat 11.00'a kadar yapılan yüklemeler anında, bu saatten sonraki yüklemeler ise bir sonraki gün sisteme yansımaktadır.

İlk kez yapılacak sanal yüklemelerde sayfanın üst kısmında (OMÜ logosunun üst kısmında) bulunan turkuaz renkli satırda yer alan çerez açıklamasının sonundaki işaretin (√) tiklenmesi gerekmektedir. Yüklenen bakiye öncelikle bekleyen provizyon olarak gözükecek, kart  turnike üzerinde bulunan okuyucu cihaza bir kez okutulduğunda karta aktarılacaktır. 3D Secure (Güvenli Ödeme) sistemi ile yükleme yapıldığından güvenlik sorunu yoktur.

Son Güncelleme: 24 Aralık 2020, Perşembe - 12:55

X
E-Posta Giriş Türünüzü Seçiniz