MENU

TÜBİTAK BİGG Başvuruları Başladı - ODTÜ Teknokent
30 Mart 2016, Çarşamba - 16:21
Güncelleme: 14 Şubat 2024, Çarşamba - 11:32
A+ A-

Hayalinizdeki teknoloji tabanlı iş fikrinizini test etmeniz için 150.000 TL’ye sermaye desteği ve mentorluk sunan TÜBİTAK Bireysel Genç Girişimci Programı’na (BİGG) erişmenizi sağlayan T-BİGG Programı başvuruları başladı!

ODTÜ TEKNOKENT, geçtiğimiz yıl girişimcilik alanındaki 12 yıllık deneyimiyle T-BİGG programını başlattı. Bu yıl da TÜBİTAK BİGG başvurularında kendi işinin patronu olmak isteyen girişimci adaylarına destek vermeye hazır. T-BİGG’e hemen başvurabilir, ODTÜ TEKNOKENT ailesine katılarak içinizdeki girişimcilik ateşini tetikleyecek bir destekçi kazanabilirsiniz. Tecrübeli eğitmen, mentor ve yatırımcılarla birlikte fikrini başarılı bir iş modeline dönüştürmek ve uluslararası başarılara imza atmak için acele edin.

T-BİGG kapsamında ofisini ODTÜ TEKNOKENT Kuluçka Merkezlerinden birinde kurabilecek ve bir ODTÜ TEKNOKENT şirketi olarak girişimcilik sürecin boyunca ihtiyaç duyacağın desteği alma ayrıcalığını elde edebileceksiniz. 16-17-18 Nisan’da yapılacak olan İş Planı Yazma Kampıyla yeni döneme merhaba diyecek olan T-BİGG programına, hangi şehirde yaşıyor olursanız olun, teknoloji tabanlı iş fikrinizle katılın. Ancak bir şirkette ortaklığınızın bulunmaması ve 45 yaş altında üniversite mezunu olmalısınız.

BİGG programıyla ilgili detaylı bilgi için: http://bigg.tubitak.gov.tr/

BİGG programı ile ilgili sorularınızı bigg@odtuteknokent.com.tr e-posta adresinden ulaştırabilirsiniz.

X
Secure Login

This login is SSL protected