MENU

Sosyal Medya Okuryazarlığı Eğitmen Eğitimi
07 Ekim 2016, Cuma - 09:06
Güncelleme: 14 Şubat 2024, Çarşamba - 11:37
A+ A-

Microsoft Türkiye ve Habitat Derneği toplumun farklı kesimlerinin bilgiye erişimlerini kolaylaştırmak ve Türkiye’nin e-dönüşümüne destek vermek temel vizyonu ile Türkiye’nin 81 ilinde ortak sosyal sorumluluk çalışmaları gerçekleştirmeye devam etmektedir. Ortak olarak geliştirilen “Geleceğini Tasarla Programı” ile de eğitim, girişimcilik ve istihdam olmak üzere 3 ana odak alan üzerinde çalışmalarını sürdürmektedirler.

“Sosyal Medya Okuryazarlığı” “Eğitmen Eğitimi”, 20 – 23 Ekim tarihleri arasında gerçekleştirilecektir. Eğitim, projemizin eğitmenleri arasından Master Eğitmen olarak seçilmiş ve yetiştirilmiş gönüllü master eğitmenlerimiz tarafından verilecektir. Eğitimi başarıyla tamamlayan adaylar, eğitim sonunda Katılım Belgelerini alacaklar. İlk eğitimlerini başarıyla verdiklerinde Eğitmen Belgesini alarak proje kapsamındaki eğitmenler arasına katılacaklardır.


Eğitim tüm Türkiye’den başvurulara açık olup, değerlendirmelerde cinsiyet dengesi, bölgesel dağılım göz önünde bulundurulacaktır.
 

Son başvuru tarihi 12 Ekim Çarşamba saat 23.59 olup başvuru formu https://goo.gl/MVdQBm adresinde yer almaktadır.

Ayrıntılı bilgi için tıklayın

Proje Yönetimi Ofisi

Dış Kaynaklı Projeler Birimi

pyo@omu.edu.tr

Dahili:7093-7090

X
Secure Login

This login is SSL protected