MENU

2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı Oryantasyon Eğitimi
28 Eylül 2023, Perşembe - 08:59
Güncelleme: 11 Ekim 2023, Çarşamba - 18:54
A+ A-

2023-2024 eğitim-öğretim yılında Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) bölüm ve programlarına kayıt yaptıran 1. sınıf öğrencilerimize yönelik ‘oryantasyon eğitimleri’ 11 Ekim 2023 tarihlerinde OMÜ Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi’nde (AKM) yapılacak.

Oryantasyon programı ile Üniversitemiz yükseköğretim programlarına kayıt olan öğrencilerin; Üniversitemiz ve şehrimizin sunduğu hizmetler hakkında bilgi sahibi olmaları sağlanarak, sağlıklı ve psikososyal yönden etkili bir eğitim-öğretim dönemi geçirmeleri hedeflenmekte.

Oryantasyon programında Üniversitemizde bulunan birimlerden Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı, Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı, Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığı, Psikoloji Uygulama ve Araştırma Merkezi, Sürekli Eğitim Merkezi, Uzaktan Eğitim Merkezi, Kariyer Merkezi Müdürlüğü, Bağımlılıkla Mücadele Uygulama ve Araştırma Merkezi, Mezunlar Koordinatörlüğü ve OMÜ Teknoloji Transfer Ofisi; öğrencilerimize sağladıkları imkânları anlatan sunumlar gerçekleştirecek.

Ayrıca oryantasyon programında kamu kurumlarından İl Sağlık Müdürlüğü, Samsun Emniyet Müdürlüğü, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, Samsun Büyükşehir Belediyesi, Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü, İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü, Genç Yeşilay ve Genç Kızılay; OMÜ AKM fuaye alanında stant açarak öğrencilerimize bilgilendirme yapacak.

2023 – 2024 eğitim-öğretim yılında Üniversitemiz bölüm ve programlarına kayıt yaptıran tüm 1. sınıf öğrencilerimizi oryantasyon programına bekliyoruz.

Ayrıca oryantasyon programı OMÜ YouTube kanalından canlı olarak yayınlanacaktır. AKM ye gelemeyen öğrencilerin OMÜ YouTube kanalından takip etmelerini bekliyoruz.

OMÜ YouTube kanalını takip etmek için https://www.youtube.com/@uniondokuzmayis bağlantısını tıklayınız. 

 

 

X
Secure Login

This login is SSL protected