MENU

Primary tabs

March 2021

Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
1
2
3
4
5
6
7
 
01 March Monday to 18 April Sunday Farklılıklarımızla Afette Gönüllüyüz
»
 
 
02 March Tuesday to 03 March Wednesday Manevi Yönüyle İnsan
 
 
04 March Thursday to 05 March Friday İnmede Telerehabilitasyon
 
 
 
 
 
 
8
9
10
11
12
13
14
 
«
01 March Monday to 18 April Sunday Farklılıklarımızla Afette Gönüllüyüz
»
 
 
 
»
 
 
09 March Tuesday to 10 March Wednesday Kaynak Verimliliği/Döngüsel Ekonomi
 
 
 
13 March Saturday to 14 March Sunday Türkoloji Konuşmaları Başlıyor!
 
 
»
 
 
10 March Wednesday to 11 March Thursday Hemşirelik Bölümü Öğrenci-Mezun Buluşmaları
 
 
 
13 March Saturday to 14 March Sunday Otizm Spektrum Bozukluğunda Öfke Nöbetleri
 
 
10 March Wednesday to 23 March Tuesday WlRESHARK İLE AĞ GÜVENLİĞİ KURSU
»
 
 
13 March Saturday to 14 March Sunday Samsun’da Gönüllülük ve Avrupa Fırsatları
 
 
 
15
16
17
18
19
20
21
 
«
01 March Monday to 18 April Sunday Farklılıklarımızla Afette Gönüllüyüz
»
 
 
 
 
 
20 March Saturday to 21 March Sunday İnovasyon Dershanesi
 
 
 
 
 
 
20 March Saturday to 21 March Sunday Türkoloji Konuşmaları
 
 
«
10 March Wednesday to 23 March Tuesday WlRESHARK İLE AĞ GÜVENLİĞİ KURSU
»
 
15 March Monday to 23 March Tuesday UYGULAMALI SIZMA TESTİ KURSU
»
 
 
16 March Tuesday to 17 March Wednesday Hemşirelikte Kariyer Geliştirme
 
 
 
 
 
 
16 March Tuesday to 17 March Wednesday İş Yaşamında Başarıya Götüren Yetkinlikler
 
 
 
 
 
 
17 March Wednesday to 25 March Thursday BİGGSamsun Programı
»
 
 
 
 
22
23
24
25
26
27
28
 
«
01 March Monday to 18 April Sunday Farklılıklarımızla Afette Gönüllüyüz
»
 
«
10 March Wednesday to 23 March Tuesday WlRESHARK İLE AĞ GÜVENLİĞİ KURSU
 
24 March Wednesday to 25 March Thursday O GELECEK BURAYA GELECEK
 
 
26 March Friday to 27 March Saturday Çocuk Eğitimi
 
 
 
«
15 March Monday to 23 March Tuesday UYGULAMALI SIZMA TESTİ KURSU
 
24 March Wednesday to 25 March Thursday Hemşirelik Mesleğinin Geleceği: Robot Hemşireler
 
 
26 March Friday to 27 March Saturday Kağıttan Duvara Grafiti Sanatı
 
 
 
«
17 March Wednesday to 25 March Thursday BİGGSamsun Programı
 
 
 
22 March Monday to 31 March Wednesday Diş Hekimliğinde Sürekli Eğitim Seminerleri
»
 
22 March Monday to 23 March Tuesday Küresel İklim Sürecinde Su ve Çevre
 
 
 
27 March Saturday to 28 March Sunday Berat Kandili Özel Programı
 
 
25 March Thursday to 26 March Friday Çanakkale Zaferinden Kurtuluş Savaşına
 
 
 
 
 
24 March Wednesday to 25 March Thursday Hoca Ahmet Yesevi'den Günümüz Gençlerine Mesajlar
 
 
 
 
 
 
26 March Friday OMÜSEM Tezhip Kursu
 
 
29
30
31
1
2
3
4
 
«
01 March Monday to 18 April Sunday Farklılıklarımızla Afette Gönüllüyüz
»
 
 
 
 
 
«
22 March Monday to 31 March Wednesday Diş Hekimliğinde Sürekli Eğitim Seminerleri
 
 
29 March Monday to 31 March Wednesday Kariyer Günleri
 
 
29 March Monday to 30 March Tuesday Uzaktan Eğitim ve Geleceği
 
 
 
29 March Monday to 30 March Tuesday Bozkırın Kağanlıkları
 
 
X
Choose Your E-Mail Login Type