MENU

Primary tabs

December 2020

Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
30
1
2
3
4
5
6
 
 
 
 
03 December Thursday to 04 December Friday Tarım ve Gıda Etiği 2020 Güz Semineri
 
 
 
 
04 December Friday to 09 January Saturday Öykü Yarışması: Pandemide Kadın Olmak
»
 
 
 
7
8
9
10
11
12
13
«
04 December Friday to 09 January Saturday Öykü Yarışması: Pandemide Kadın Olmak
»
 
 
08 December Tuesday to 09 December Wednesday Sinema Sektöründe Senaryo Yazarlığı
 
 
10 December Thursday to 11 December Friday Paramedikler Buluşuyor
 
 
 
 
 
09 December Wednesday to 10 December Thursday Varoluşçu Bir Yaklaşım
 
 
11 December Friday to 12 December Saturday Mezun-Öğrenci Buluşması
 
 
09 December Wednesday to 10 December Thursday Sanat Tarihi Bölümü Öğrenci-Mezun Buluşması
 
 
 
 
14
15
16
17
18
19
20
«
04 December Friday to 09 January Saturday Öykü Yarışması: Pandemide Kadın Olmak
»
 
14 December Monday to 15 December Tuesday Mobil Oyun Sektörü
 
 
16 December Wednesday to 17 December Thursday Mezun-Öğrenci Buluşması - "Mezun Olduk OMÜ'de Buluştuk"
 
 
18 December Friday to 19 December Saturday Tüm Yönleriyle Sağlık Turizmi
 
 
 
 
 
 
17 December Thursday to 18 December Friday Görsel İletişim Tasarımında Kariyer
 
 
 
 
 
18 December Friday to 19 December Saturday Murat Kahraman: Dijital Oyun Girişimciliği
 
 
18 December Friday to 19 December Saturday İstatistik Bölümü Öğrenci-Mezun Buluşmaları-VI
 
 
 
21
22
23
24
25
26
27
«
04 December Friday to 09 January Saturday Öykü Yarışması: Pandemide Kadın Olmak
»
 
21 December Monday to 22 December Tuesday Ebelik Bölümü Öğrenci-Mezun Buluşması
 
 
23 December Wednesday to 24 December Thursday "Olmak" Üzerine Konuşmalar: İletişim Aracı Olarak Gülümse
 
 
25 December Friday to 26 December Saturday Sağlıkta Kalite ve Akreditasyon
 
 
 
23 December Wednesday to 24 December Thursday 3-6 Yaş Arası Çocuklarda Beslenmenin Önemi
 
 
 
 
 
22 December Tuesday Mezun-Öğrenci Buluşması
 
 
 
24 December Thursday to 25 December Friday Samsun Teknopark ve AR-GE Buluşmaları 2
 
 
24 December Thursday to 25 December Friday Seramik ve Cam Bölümü Mezunları Kariyer Buluşmaları
 
 
28
29
30
31
1
2
3
«
04 December Friday to 09 January Saturday Öykü Yarışması: Pandemide Kadın Olmak
»
 
 
 
 
 
 
 
31 December Thursday Sanatla Kişisel Gelişim
 
 
31 December Thursday Yazarlık Atölye Çalışmaları
 
 
29 December Tuesday to 30 December Wednesday Resim Bölümü Mezunları Kariyer Buluşmaları
 
 
 
X
Choose Your E-Mail Login Type