MENU

Primary tabs

February 2020

Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
27
28
29
30
31
1
2
 
 
 
 
 
 
«
31 January Friday to 01 February Saturday TÜBİTAK TEYDEB DESTEK PROGRAMLARI BİLGİ GÜNÜ
 
 
 
«
31 January Friday to 01 February Saturday Seramik Çaydanlık Sergisi
 
 
3
4
5
6
7
8
9
 
 
 
 
 
 
 
10
11
12
13
14
15
16
 
 
 
 
 
 
15 February Saturday to 17 February Monday Metakognitif Terapi Temel İlke ve Becerileri Atölye Programı
»
 
 
15 February Saturday to 16 February Sunday Cihat Aşkın İle Oda Müziği Konseri
 
 
 
17
18
19
20
21
22
23
 
«
15 February Saturday to 17 February Monday Metakognitif Terapi Temel İlke ve Becerileri Atölye Programı
 
 
 
 
 
21 February Friday to 22 February Saturday Teknoloji Yatırımcıları Samsun'da!
 
 
 
 
 
 
 
24
25
26
27
28
29
1
 
 
 
26 February Wednesday to 27 February Thursday Egzotik ve Yaban Hayvanlarına İlkyardım
 
 
28 February Friday to 29 February Saturday 28 Şubat: Bir Darbeden Ötesi (İptal edildi)
 
 
 
26 February Wednesday Hocalı Katliamı Anma Programı
 
 
27 February Thursday Sektöre Dair Sohbet
 
 
28 February Friday to 29 February Saturday 28 Şubat Post-Modern Darbesi - (iptal edildi)
 
28 February Friday to 29 February Saturday YLSY Yurtdışı Burs Programı Bilgilendirme Toplantısı
 
 
 
29 February Saturday to 01 March Sunday Oyun Temelli Matematik Öğretimi
»
 
X
Choose Your E-Mail Login Type