MENU

Samsun Valiliği İl Kadın Hakları Komisyon Kurulundan Ziyaret
Cu, 19/01/2018 - 15:25
A+ A-

Samsun Valiliği İl Kadın Hakları Koordinasyon Kurulu temsilcileri, çalışmaları hakkında bilgi vermek ve taleplerini iletmek amacıyla Rektör Prof. Dr. Sait Bilgiç'i makamında ziyaret etti.

44 kamu kurumu temsilcisinin iş birliğinde oluşturulan Kurulun gerçekleştirdiği ziyarette Rektör Prof. Dr. Sait Bilgiç, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü etkinlikleri kapsamında kurulması planlanan "Samsun Amisos Kadın Emeği Pazarı" hususunda bilgilendirildi. Kurulun yaptığı çalışmalar hakkında da bilgi veren Kurul temsilcileri, çalışmalarının amacına ulaşması için Rektör Bilgiç'ten birtakım taleplerde bulundu.

Samsun Valiliği İl Kadın Hakları Koordinasyon Kurulunun değerli ve önemli bir amaç için çalıştığını ifade eden Rektör Prof. Dr. Sait Bilgiç ise OMÜ'nün, Kurulun çalışmalarına destek vermekten mutluluk duyacağını belirtti. Kurul temsilcilerine paylaştıkları bilgiler için teşekkür eden Rektör Sait Bilgiç, çalışmalarında da başarılar diledi.

Ziyarette, Kurulun OMÜ temsilcisi Sağlık Bilimleri Fakültesi öğretim üyesi, Kadın ve Toplum Uygulama ve Araştırma Merkezi (OKTAM) Müdürü Prof. Dr. İlknur Aydın Avcı da hazır bulundu.

Güncelleme: Cu, 19/01/2018 - 16:55

AddThis Sharing Buttons