MENU

Samsun MYO'dan Fotoğraf Sergisi
16 Mayıs 2018 - 15:27
A+ A-

Samsun Meslek Yüksekokulu (MYO) Halkla ilişkiler ve Tanıtım Bölümü öğrencileri tarafından "Temel Fotoğrafçılık" dersi kapsamında fotoğraf sergisi düzenlendi.

Samsun Meslek Yüksekokulunda düzenlenen sergiye, Samsun Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Güray Erener, Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü Başkanı Öğr. Gör. Esma Gökmen, Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü öğretim elemanları, akademisyenler, idari personel ve öğrenciler katıldı.

Serginin açılış konuşmasını gerçekleştiren Prof. Dr. Erener, Meslek Yüksekokulunun tüm bölümlerinin bu gibi etkinlikleriyle hem stres atıldığını hem de yapılan işlerin gün yüzüne çıktığını ifade etti. Günümüzde teknolojinin ilerlemesiyle fotoğrafın hayatımızın bir parçası olduğunu belirten Prof. Dr. Erener "Her ne kadar gündelik hayatta bizler cep telefonlarıyla fotoğraflar çeksek de derste anlatılan bilgiler ışığında, çekim teknikleri bilinerek yapılan çekimler görsellik ve sanatsal açıdan daha etkili oluyor." şeklinde konuştu. Prof. Dr. Erener ayrıca serginin gerçekleştirilmesinde emeği geçenlere teşekkür etti.

Sergide ayrıca, Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü 2. sınıf öğrencilerinin mezuniyet pastası da kesildi. Gün boyu açık kalan sergide akademisyenler öğrencilerin objektiflerine yansıyan fotoğrafları ilgiyle inceledi.

Güncelleme: Per, 17/05/2018 - 09:05

AddThis Sharing Buttons