MENU

Rektör Bilgiç Genç MÜSİAD Samsun Şubesinin Yeni Yönetimiyle Tanıştı

04 Mart 2020, Çarşamba - 22:50

HABER: Sinan Akdoğan

Paylaş

Rektör Prof. Dr. Sait Bilgiç, Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) çatısı altındaki Genç MÜSİAD Samsun Şubesinin yeni yönetimiyle bir araya geldi.

Rektörlük makamında gerçekleşen ziyarette, Samsun Genç MÜSİAD’ın yeni Başkanı Muhammet Ali Safi ve beraberindeki yönetim kurulu üyelerinin her biriyle tanışan Rektör Bilgiç, kendilerine hayırlı olsun dileklerini iletti.

Görüşmede Genç MÜSİAD Samsun Şube Başkanı Muhammet Ali Safi, yeni yönetimin belirlediği hedefler doğrultusunda hayata geçirecekleri proje ve çalışmalar ile mevcut faaliyet alanları hakkında Rektör Bilgiç’e bilgi verdi. Genç ve dinamik ekiple yola çıktıklarını belirten Başkan Safi, girişimci bir ruhla ve sahip oldukları ilkelerle sektörel faaliyetlerine devam edeceklerini kaydetti.

Rektör Bilgiç ise ülkemizin ekonomisine katkı sağlama ve istihdam yaratmada MÜSİAD’ın önemli rolü olduğunu belirterek, Samsun Genç MÜSİAD’ın da Samsun ve çevre bölgeye projeleriyle katma değerde bulunmasını temenni etti.

Her alanda değer üretme ve hizmet sunma gibi önemli sorumluluklarda sivil toplum örgütleri ile üniversitelerin aktif ve pozitif ilişkilerde olmasının Türkiye’ye çok şey kazandıracağını vurgulayan Rektör Bilgiç, OMÜ olarak bu bakış ve anlayışla hareket ettiklerine işaret ederek, Başkan Safi ve ekip arkadaşlarına çalışmalarında muvaffakiyet diledi.

Son Güncelleme: 05 Mart 2020, Perşembe - 00:02

X
E-Posta Giriş Türünüzü Seçiniz