MENU

OMÜ Mükemmellik Topluluğu Rektör Bilgiç ile Başarılarını Paylaştı

06 Ocak 2020, Pazartesi - 17:32

HABER: Açelya Kaynar/ Elif İrem Yıldırım

Paylaş

Gelecek vaat eden çalışmalarla dikkat çeken Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Mühendislik Fakültesi Endüstri Mühendisliği Mükemmellik Topluluğu (EMMT), üst üste elde ettiği başarılarını Rektör Prof. Dr. Sait Bilgiç ile paylaştı.

Endüstri Mühendisliği Bölüm Başkanı Prof. Dr. Sermin Elevli ve EMMT Akademik Danışmanı Dr. Öğr. Üyesi Aslı Çalış Boyacı’nın öncülüğünde gerçekleşen Rektörlük ziyaretinde; 2018-2019 yılı EMMT Başkanı Gülcan Aktuğ, 2019-2020 yılı EMMT Başkanı Harun Üstündağ, IDEA'19 koordinatörü ve “En İyi Sosyal Medya Hesabı” birinciliği ödülünü kazanan Mühendislik Fakültesi öğrencisi Halit Bahadır ile EMMT Yönetim Kurulu Üyeleri hazır bulundu.

Ziyarette Prof. Dr. Sermin Elevli ve topluluk üyeleri, “Endüstri Mühendisliği Alanında 2019’un En’leri Yarışması”nda EMMT’nin elde ettiği başarılar hakkında bilgi sundu.

Elevli, oldukça başarılı ve gurur verici dönemler geçirdiklerini vurgulayarak “1739 katılımcının yer aldığı yarışmada ‘2019 Endüstri Mühendisliği En İyi Öğrenci Kulübü’ olarak OMÜ EMMT birinci seçildi. Yine aynı yarışmanın ‘En İyi Endüstri Mühendisliği Organizasyonu/Etkinliği’ kategorisinde Mükemmellik Topluluğu IDEA’19 etkinliğiyle zirveye çıkarken; ‘Endüstri Mühendisliği Alanında En İyi Sosyal Medya Hesabı’ dalında Endüstri Mühendisliği öğrencisi Halit Bahadır, Linkedin hesabıyla birinciliğe ulaştı.” dedi.

Rektör Bilgiç, topluluk üyelerini çalışmalarından dolayı tebrik ederek kendilerine başarılarının devamını diledi.

Ziyaret, Rektör Bilgiç’in EMMT üyelerine hediyelerini takdim etmesiyle sona erdi.

Endüstri Mühendisleri 2019’un En’leri Yarışması hakkında ayrıntılı bilgi için aşağıdaki linki ziyaret edebilirsiniz.

https://www.endustrimuhendisligim.com/endustri-muhendisligi-alaninda-201...

Son Güncelleme: 17 Mart 2020, Salı - 15:01

X
E-Posta Giriş Türünüzü Seçiniz