MENU

Rektör Bilgiç'ten Yeni Başkan Şahin'e Tebrik Ziyareti
04 Mayıs 2018 - 19:42
A+ A-

Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Rektörü Prof. Dr. Sait Bilgiç, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevine başlayan Zihni Şahin’i ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini iletti.

Rektör Sait Bilgiç ve beraberindeki OMÜ Genel Sekreteri Doç. Dr. Menderes Kabadayı’yı makamında ağırlayan Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Zihni Şahin ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek “Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan beyin teveccühleri doğrultusunda Samsun Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevine geldim. Rabbim inşallah yüzümüzü kara çıkarmaz. Bundan böyle Samsun için hep birlikte mesai harcayacağız. Ziyaretiniz için çok teşekkür ediyorum.” dedi.

Rektör Bilgiç ise Büyükşehir Belediyesi Başkanı Zihni Şahin'e yeni görevinde başarılar dileyerek Ondokuz Mayıs Üniversitesinin Samsun ile bütünleşmeye yönelik hamlelerinin ve fikir alışverişlerinin devam edeceğini söyledi. 

Ziyarette Samsun Büyükşehir Belediye Başkanvekili Turan Çakır ve AK Parti Grup Başkanvekili Nihat Soğuk da hazır bulundu.

Güncelleme: Cu, 04/05/2018 - 19:42

AddThis Sharing Buttons