MENU

Rektör Bilgiç Samsun Sağlık Sen’i Konuk Etti
sinan.akdogan
18 Mayıs 2017

Memur-Sen’e (Memur Sendikaları Konfederasyonu) bağlı Sağlık Sen (Sağlık ve Sosyal Hizmet Çalışanları Sendikası) Samsun Şube Yönetimi ve Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Tıp Fakültesi iş yeri temsilcileri, OMÜ Rektörü Prof. Dr. Sait Bilgiç'i makamında ziyaret etti.

Samsun Sağlık Sen Şube Başkanı İlhan Öksüz’ün yanı sıra Şube Yönetim Kurulu üyeleri Kemal Soylu, Hüseyin Ertosun, Mustafa Güler ile birlikte OMÜ Tıp Fakültesi işyeri temsilcileri Remzi Gül ve Elif Demirci de ziyarette hazır bulundular. Sağlık Sen Yönetimi gerçekleştirdikleri ziyarette,  Rektör Sait Bilgiç'e yeni görevinde başarılar dileyerek, STK’lar olarak OMÜ Tıp Fakültesi Hastanesi'nin hizmetlerinin zirveye taşınmasında katkı sağlamak için ellerinden gelenin fazlasını yapma gayreti içinde olacaklarını ifade ettiler.

Karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulan ziyarette, Sağlık Sen Şube Başkanı Öksüz tarafından Rektör Sait Bilgiç’e Tıp Fakültesi Hastanesi çalışanlarının taleplerinin iletildiği bir dosya sunuldu.

Konuklarının ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Rektör Bilgiç, Sağlık Sen Samsun Şube Yönetimi’ne çalışmalarında başarılar diledi.