MENU

Rektör Bilgiç Genel Sekreterlik Çalışanlarıyla Buluştu
28 Aralık 2017 - 14:41
A+ A-

Ondokuz Mayıs Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sait Bilgiç, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Mehmet Kuran,  Prof. Dr. Vedat Ceyhan ve Prof. Dr. Mehmet Ali Cengiz ile birlikte Genel Sekreterlik çalışanlarıyla öğle yemeğinde bir araya geldi.

Genel Sekreter Doç. Dr. Menderes Kabadayı'nın da hazır bulunduğu buluşmada, Rektör Sait Bilgiç ve beraberindekiler, tüm Genel Sekreterlik çalışanlarının yeni yılını kutladı.

Çalışanların istek ve önerilerini de dinleyen Rektör Bilgiç "Çalıştığımız yerleri sadece nafakamızı kazandığımız yerler olarak görmeyip gönül bağıyla da bağlanmak, yaptığımız işlerin kalitesini artıracaktır. Bir kurumda bir arada çalışan insanlar olarak herkesin kendini kurumun bir parçası olarak hissetmesi, kurumun yararına olacaktır. Bu nedenle bu birliktelikleri önemsiyorum." dedi.

Buluşmada, yapılan işin doğru yapılması hususundaki hassasiyetini de dile getiren Rektör Bilgiç, "Yaptığımız işi en iyi, en doğru şekilde yapalım ki ülkemiz daha da güçlü olsun. Bunu da birlik olup çalışarak, birbirimize güç ve destek vererek başarabiliriz. Sonuçta atalarımızın bize bıraktığı bu güzel coğrafyada hepimizin kaderi aynı." ifadelerini kullandı.

Adil ve kimsenin kimseden üstün tutulmadığı bir yönetim benimsediklerini belirten Rektör Bilgiç sözlerini şöyle sürdürdü: "Önemli olan çalışanın ne iş yaptığı, konumu değil, görevini nasıl yaptığıdır. Bileğinin hakkıyla çalışan da çalışmasının karşılığını zaman içerisinde mutlaka alacaktır. Çalışma arkadaşlarınızla ilişkilerinizi iyi tutmak, herkesin hakkına hukukuna saygı göstermek, işinizi iyi bir şekilde yapmak hem sizi mutlu edecek hem de kurumumuzu kazançlı çıkaracaktır."

Buluşmanın sonunda Rektör Prof. Dr. Sait Bilgiç, her bir  Genel Sekreterlik çalışanına takvim ve ajandadan oluşan yeni yıl hediyelerini takdim etti.

Haber: Çiğdem ÜNALDI

Fotoğraflar: Sinan AKDOĞAN

Güncelleme: Per, 28/12/2017 - 15:32

AddThis Sharing Buttons