MENU

OMÜ Vakfı Koleji’nde Mezuniyet Şöleni
Cu, 14/06/2019 - 11:16
A+ A-

Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Vakfı Koleji, öğrencilerini büyük bir coşkuyla mezun etti.

Heyecanları gözlerinden okunan Ana Sınıfı, 1, 4 ve 8. sınıf öğrencileri gerçekleştirilen muhteşem şölenlerle okuma bayramlarını ve mezuniyetlerini kutladılar.

İlk olarak; Ana Sınıfı’nın mezuniyeti ve 1. sınıfların Okuma Bayramı öğrencilerin sahneledikleri muhteşem performanslarla ve coşkulu bir kalabalıkla kutlandı. OMÜ Vakfı Koleji Konferans Salonu’nda yapılan kutlama, veli ve öğretmenlerin yoğun katılımlarıyla gerçekleşti.

OMÜ Vakfı Yönetim Kurulunun katıldığı 4. Sınıfların Mezuniyet Törenleri OMTEL Otel’de muhteşem bir kalabalık ve eğlence eşliğinde kutlandı. Törene katılan OMÜ Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı ve OMÜ Vakfı Kurucu Temsilcisi Prof. Dr. Halil Kütük, “İlkokulu büyük bir heyecanla bitiren öğrencilerimize sağlık, başarı ve mutlulukla sürdürecekleri bir gelecek diliyorum.” dedi.

OMTEL Otel’in ev sahipliğinde kutlanan bir başka şölende de OMÜ Vakfı Koleji 8. sınıfların Mezuniyet Töreni oldu. Velilerin, öğretmenlerinin ve OMÜ Vakfı Yönetim Kurulu’nun hazır bulunduğu tören göz alıcı etkinliklerle son buldu.

Gerçekleştirilen kutlamada OMÜ Vakfı Koleji Okul Müdürü Mustafa Kurt "Mezun olan OMÜ Vakfı Koleji öğrencilerinin TEOG (Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş) gibi önemli bir ölçme kriterinin başarılı sonuçlarının haklı gururunu yaşıyoruz. Gençlerin gösterdiği yoğun çaba ve sonucunda elde ettikleri başarıdan dolayı teşekkür ediyorum, kendilerine başarılarının ömür boyu devam etmesini diliyorum." şeklinde konuştu.

Güncelleme: Per, 27/06/2019 - 13:18

AddThis Sharing Buttons