MENU

Öğrenci İşleri Personeli Pratik İngilizce Öğrendi
Cu, 26/05/2017 - 16:31
A+ A-

Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Personel Daire Başkanlığı İnsan Kaynakları Birimi, öğrenci işleri personelinin, yabancı uyruklu öğrencilere daha nitelikli hizmet vermesini sağlamak amacıyla 3 Nisan ile 26 Mayıs tarihleri arasında "Pratik İngilizce" eğitim programı düzenledi.

80 saatlik eğitim programı sonunda yapılan sınavda başarılı olan personele, Uzaktan Eğitim Merkezi'nde düzenlenen törenle başarı belgesi takdim edildi. Törene, Genel Sekreter Doç. Dr. Menderes Kabadayı, Personel Daire Başkanlığı Şube Müdürü Cengiz Çelik, program eğitmeni Nazan Şimşek ve ilgili personel katıldı.

Törende konuşan Genel Sekreter Doç. Dr. Menderes Kabadayı, OMÜ'de 102 ülkeden 2580 öğrencinin öğrenim görmekte olduğunu belirterek, bu öğrencilerle personel arasındaki iletişimi geliştirmesi bakımından, eğitim programını güzel ve başarılı bir çalışma olarak değerlendirdi. Genel Sekreter Kabadayı, çalışmada emeği geçenleri tebrik etti.

Konuşmasının ardından Genel Sekreter Doç. Dr. Menderes Kabadayı, eğitmen Nazan Şimşek'e teşekkür belgesi, programı başarıyla tamamlayan personele ise başarı belgelerini takdim etti.

Eğitim programının mesleki ve bireysel gelişimi arttırması açısından oldukça faydalı geçtiğini söyleyen öğrenci işleri personeli ise programın ilerleyen dönemlerde de devam etmesi isteklerini dile getirdi.

Güncelleme: Cu, 26/05/2017 - 16:35

AddThis Sharing Buttons