MENU

İletişim Fakültesi Öğrencilerinden Medyasal Sohbetler Etkinliği

22 Mayıs 2020, Cuma - 14:32

HABER: Emine Tunç

Paylaş

Korornavirüs salgını ile mücadele kapsamında eve kapanan Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) İletişim Fakültesi Gazetecilik  ile  Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü öğrencileri, sanal ortamda düzenledikleri “Medya Söyleşileri”yle zamanlarını verimli bir şekilde değerlendiriyor.   

İletişim Fakültesi öğrencileri, karantina sürecinde evde geçen zamanı değerlendirmek ve mesleklerinin başarılı isimlerinin tecrübelerinden fayda sağlamak  için basının değerli isimlerini öğrencileriyle buluşturuyor. İletişim öğrencileri etkinlik kapsamında öncelikle Atv Ana Haber muhabiri Sümeyye Yılancı Keşan ve sonrasında Habertürk muhabiri Emrah Doğru ile Zoom uygulaması üzerinden online söyleşi gerçekleştirdiler. Ulusal televizyon kanalları aracılığı ile hergün evimize konuk olan, haber için sokağa çıkan ve haber kovalayan, ekran önünde ve arkasında önemli görevler alan iki isim farklı günlerde tecrübelerini genç meslektaşlarıyla paylaştı, onların sorularını yanıtladı, tavsiyelerde bulundu. 

“Medya Söyleşileri”ne 27 Mayıs Çarşamba akşamı 22:00'de gazeteci ve stratejik eğitim lideri Benan Kepsutlu ile devam edeceklerini ifade eden ekip üyeleri, medyanın ünlü isimlerini öğrencilerle buluşturmak için çalşmayı sürdürüyoruz dediler.   

Son Güncelleme: 22 Mayıs 2020, Cuma - 15:04

X
E-Posta Giriş Türünüzü Seçiniz