MENU

Çevre Mühendisliği Bölümünden Seminer

11 Ocak 2018, Perşembe - 16:45

Paylaş

Ondokuz Mayıs Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Çevre Mühendisliği Bölümü “Greenmetric University-Yeşil Üniversite” kapsamında, Kuzey Dakota Eyalet Üniversitesi Ziraat ve Biyosistem Mühendisliği Bölümü öğretim üyesi Yrd. Doç. Dr. Halis Şimşek’i misafir etti.

Prof. Dr. Yüksel Ardalı’nın “Bilim İnsanı Destekleme Programı” çerçevesinde davet ettiği Yrd. Doç. Dr. Halis Şimşek, Mühendislik Fakültesi Konferans Salonu’nda "Evsel Atıksu Arıtma Tesislerinden Biyolojik Olarak Parçalanabilir ve Kullanılabilir Çözünmüş Organik Azotun Giderimi" adlı bir seminer verdi.

Yrd. Doç. Dr. Şimşek seminer öncesi katılım sağlayan akademisyenlere ve öğrencilere özellikle ziraat alanında güçlü olan Kuzey Dakota Eyalet Üniversitesini tanıtarak çevre ve ziraat alanında iki Üniversite arasında bilimsel iş birliği yapılabileceğini ifade etti. Akademisyenleri üniversiteye davet eden Şimşek, çalışmalara öğretim üyelerinin ileriki tarihlerde proje bazında devam edebileceğini de söyledi.

Seminerin sonunda Prof. Dr. Yüksel Ardalı, Yrd. Doç. Dr. Halis Şimşek’e fidan sertifikası takdim ederek üniversite adına teşekkürlerini sundu.

Son Güncelleme: 12 Şubat 2018, Pazartesi - 16:19

X
E-Posta Giriş Türünüzü Seçiniz