MENU

Primary tabs

August 2020

Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
27
28
29
30
31
1
2
 
 
 
 
 
 
«
27 July Monday to 11 August Tuesday Artı Tercih Online Üniversite Tercih Fuarındayız
»
 
«
28 July Tuesday to 09 August Sunday Online Üniversite Tercih Fuarı
»
 
 
3
4
5
6
7
8
9
 
«
27 July Monday to 11 August Tuesday Artı Tercih Online Üniversite Tercih Fuarındayız
»
 
«
28 July Tuesday to 09 August Sunday Online Üniversite Tercih Fuarı
 
 
 
04 August Tuesday to 07 August Friday YÖK Sanal Fuar 2020
 
 
 
 
04 August Tuesday to 08 August Saturday Yazarlık Atölye Çalışmaları
 
 
 
 
 
 
10
11
12
13
14
15
16
 
«
27 July Monday to 11 August Tuesday Artı Tercih Online Üniversite Tercih Fuarındayız
 
 
 
 
10 August Monday to 14 September Monday İstatistik Eğitim Programları
»
 
 
 
12 August Wednesday Sağlıklı Yaşam Webinarları
 
 
 
 
 
17
18
19
20
21
22
23
 
«
10 August Monday to 14 September Monday İstatistik Eğitim Programları
»
 
 
 
 
 
 
24
25
26
27
28
29
30
 
«
10 August Monday to 14 September Monday İstatistik Eğitim Programları
»
 
 
 
 
 
 
31
1
2
3
4
5
6
 
«
10 August Monday to 14 September Monday İstatistik Eğitim Programları
»
 
 
 
 
 
 
 
X
Choose Your E-Mail Login Type